15.1 C
New York
Saturday, October 1, 2022

Buy now

spot_img

Се уредуваат кружните текови во Кочани

Во Кочани започна уредувањето на кружните текови со декоративни садници и цветни насади. Се апелира ,  граѓаните да се однесуваат  совесно и грижливо кон сите зелени површини во околината.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,509FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles