11.5 C
New York
Wednesday, September 28, 2022

Buy now

spot_img

Расфрлани шишиња на стадионот на Бело Брдо

Рекретивци и посетители, зад себе , секојдневно оставаат празни пластични шишиња на уредениот стадион на Бело Брдо. Случајни минувачи ни ги испраија фотографиите со барање, сите поединечно да се погрижиме овој терен да остане среден.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,506FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles