16.6 C
New York
Saturday, September 24, 2022

Buy now

spot_img

Ѓубре среде центар на Штип

Во строгиот центар кај трговскиот куп ѓубре е украс на градот, а меѓу фрленото и женски чевли. Фотографии кои ни ги испатија наши гледачи јасно покажуваат дека некултурата во Штип е на високо ниво.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,500FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles