15.1 C
New York
Sunday, October 2, 2022

Buy now

spot_img

Фотонатпревар организиран од Шведска амбасада

Амбасадата на кралството Шведска објавува повик за учество во награден фотонатпревар на тема ,, Македонските татковци” Целта на натпреварот е да се подигне свеста споделено породилно отсуство и важноста во врската помеѓу татковците и нивните деца. Избраните фотографии ќе бидат изложани во градскиот парк во Скопје на 10-ти јуни.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,509FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles