11.2 C
New York
Saturday, September 24, 2022

Buy now

spot_img

Саботни лекарски совети

Колапсите се најголемата грижа кога температурите во овој период од годината знаат да го надминат 40 тиот поделок од температурната скала, но не ретки се случаите на дехидритација. Кои се симптомите.

За појавата од колапси и други здравствени нарушувања да бидат се поретки,лекарите советуваат.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,500FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles