1 C
New York
Thursday, November 30, 2023

Buy now

spot_img

ВМРО ДПМНЕ бара вработените од Водостоанство итно да ги добијат трите заостанати плати.

500 вработени на АД Водостопанство се жртви на неуспешната политика на СДСМ , изнесоа денес на прес од ВМРО ДПМНЕ.

Освен со платите, АД Водостопанство има проблем и со одржување на тековните активности, дополнуваат од позицијата.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles