1 C
New York
Thursday, November 30, 2023

Buy now

spot_img

Период за продолжување на ученички стипендии

Во Одделението за ученички стандард при Министерство за образование и наука во тек е прием на документи за продолжување на ученички стипендии, кои се веќе одобрени во некоја од претходните учебни години. Краен рок за продолжување на стипендиите е 30 ти септември.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles