1 C
New York
Thursday, November 30, 2023

Buy now

spot_img

Превртен контејнер во централното градско подрачје

Превртен контејнер наспроти хотел Гарни ја грди сликата на центарот на истокот. Ова не е прв пат овде па и на други места низ градот контејнери да бидат превртени, а ова ја отсликува и штипската култура.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles