15.9 C
New York
Friday, September 29, 2023

Buy now

spot_img

Божиќните куќички во Штип ќе проработат викендов

На градскиот плоштад, Божиќните кукички во Штип ќе профункционираат викендов, изјави градоначалникот Иван Јорданов

Освен нив, градскиот плоштад ќе биде локација и на повеќе приредби за сите генерации.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,874FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles