15.9 C
New York
Friday, September 29, 2023

Buy now

spot_img

Евтина струја и ДДВ од 5 % за сите занаетчии

Цената на струјата и ДДВ-то да им бидат  намалени, побараат денес  занаетчиите, како еден од условите за опстанот на занаетчиството во време на пандемиска, а сега и економска и енергетска криза.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,874FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles