15.9 C
New York
Friday, September 29, 2023

Buy now

spot_img

Јолевски: Недостигата 82-ца обвинители

Претседателот на Советот на јавни обвинители Антонио Јолевски, состојбата во Основните обвинителства ја оценува како  загрижувачка. Според него, во овој момент има 162 обвинители, од потребни 244, што значи 82 помалку.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,874FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles