11.5 C
New York
Wednesday, September 27, 2023

Buy now

spot_img

Мини депонија на градските гробишта во Пробиштип

Жители на Пробиштип се жалат на несовесност кога е во прашање фрлање на отпад на градските гробишта. Ова е само една слика како таму изграда, а според пробиштипјани ова не ја покажува почитта кон нивните најблиски кои таму почиваат.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles