15.5 C
New York
Saturday, September 30, 2023

Buy now

spot_img

Прес на СДСМ: 10-те најголеми лаги на Мицковски

Христијан Мицковски цела година ги лажеше граганите и е под заложништво на Димитар Апасиев, рекоа денес на прес од СДСМ.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,875FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles