15.9 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Овци го ризикуваат сообраќајот на патот Штип – Радовиш

Повеќепати во текот на денот голема стада на овцуи го ризикува сообртаќајот на излезот офд Штип кон Радовиш, реагираат виозачи.Некои тврдат дека едно од кулчињата кое го следи стадото бнило и причина за сообнраќајка од пред неколку денови.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles