15.9 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Синот на Ружа се предомисли. На мајка му за Нова Година струјата и ја пушти

Дејан Пешов, синот на Ружа Пешова, која 4 месеци живее без струја, одлучи на мајка му за Нова Година да и ја пушти струјата,откри денес сосетката на Ружа Николина Павлова.

Струјната голгота на Пешова е голема опомена таа да не се повтори, поради тоа, таа со Ружа веќе разговарала, ЕВН да и инсталира посебна линија.

Доколку синот Дејан се предомисли и за Нова Година Ружа остане без струја, на неа вратите и ги отвоара сосетката Николина.

Случајот со Ружа Пешова кај голем дел од јавноста предизвика интерес поради четиримесечниот живот без струја, откако нејзиниот син, поради спор за висината на сметките на мајка му и ја исклучи струјата.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles