14.8 C
New York
Saturday, September 30, 2023

Buy now

spot_img

Новиод директор Трајан Коцев од утре започнува со работа во ЈП „Исар“ – Штип

Новиод директор Трајан Коцев од утре започнува со работа во ЈП „Исар“ – Штип. Според добиените информации, министерот Оливер Спасовски, веќе го потпишал решението за мирување на работното место инспектор во СВР – Штип на Коцев . Ова значи дека тој од утре ќе започне со работа како директор во ЈП „Исар“.

Претходно Коцев беше директор на ДГ„Вера Циривири Трена“ во Штип.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,875FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles