15.5 C
New York
Saturday, September 30, 2023

Buy now

spot_img

М.Каменица: Паркинг простор за транспорт на ученици

Обележан паркинг простор наменет исклучиво за возила кои вршат транспорт на ученици од руралните средини до образовните центри во Македонска Каменица. Главна цел е зголемување на безбедноста на учениците, како и олеснет пристап до образовните институции.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,875FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles