15.9 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Штипјанец и кумановец краделе ортачки

Двајца четириесет и петгодишници, едниот од Штип, вториот од Куманово биле приведени при обид за кражба. Како што појаснуваат од полицијата, тие биле затекнати при обид да одземат материјали од објект во изградба на улицата „Доктор Рибар“ Куманово.

Истите биле приведени во полициска станица и против нив ќе следуваат соодветни пријави.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles