15.9 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Распределени социјалните станови во Виница

Извршена е конечната распределба на социјалните станови во Виница. Во тек е изготвување на решенијата, по што ќе следува и поделба на клучевите на лицата кои ги добија становите. Станува збор за 29 станови наменети за неколку категории лица од социјален ризик.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles