15.9 C
New York
Friday, September 29, 2023

Buy now

spot_img

Демолирани улични светилки

Овие столпчиња одамна требаше да бидат декоративни улични светилки во кругот на штипскиот Здравствен дом. Вандали дадоа свој придонес за лошата слика во центарот на градот, реагираат граѓаните испраќајќи ги овие фотографии како слика за нашето десктруктивно однесување на она што се вели општо добро.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,874FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles