15.9 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Двосед за уживање во природа

Фотографии кои стигнаа до редакцијата на ТВ Стар покажуваат уште еден пример како неправилно се исфрла мебелот од домовите. Овој пат исфрлениот двосед е оставен во природа, па поради тоа гледачите кои ни го испратија го нарекуваат ,, Двосед за уживање во природа”.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles