11.5 C
New York
Wednesday, September 27, 2023

Buy now

spot_img

Кочани: Нов пристапен пат во м.в. Маџирски Ниви

Општина Кочани овозможи нов пристапен пат во  место викано Маџирски Ниви за полесен пристап со возила до нивните имоти. Овозможен е уште еден пристапен пат наменет за пешаци во областа Кочански Дол, на кој е извршено канализирање.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles