20.2 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Скалила како трпеза

Овие остатоци од храна и празна пластична галантерија ја отсликува нашата немарност кога е во прашање јавната чистота,особено кога е тоа до еден од влезовите на зградите во централното градско подрачје, реагираат граѓаните испраќајки ги овие фотографии за како што велат, оваа и слични на нејзе непријатни слики во строгиот центар на Штип.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles