15.9 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Дрога пронајдена во возило на штипјанец

Штипјанец со иницијали И.И. стар 27 години, синоќа е приведен од страна на полицијата. Во неговото воило, при претрес, е пронајдена дрога. Станува збор за пронајдена марихуана и дробилка со остатоци од марихуана. По документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles