15.9 C
New York
Friday, September 29, 2023

Buy now

spot_img

Исчезна 78 годишен штипјанец

Синоќа, во полициската станица во Штип е пријавено исчезнување на 78-годишне штипјанец. Помош од полицијата побарал неговиот син, кој истакнал дека татко му вчера излегол од дома и повеќе не се појавил.

Засега само се соопштува дека иницијалите на исчезнатиот штипјанец се А.А., додека повеќе детали нема.

Од полицијата информираат дека се работи на пронаоѓање на човекот.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,874FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles