15.5 C
New York
Saturday, September 30, 2023

Buy now

spot_img

Србија: Оставка од пратеникот кој гледаше порно филмови

Пратеникот на СПС кој гледаше порно филм во Собрание си поднесе оставка, си замина и потпретседателот на Собранието. Покрај тоа, како што дознава N1, пратеникот на социјалистите Звонко Стевиќ поднел оставка  и од функцијата заменик откако на социјалните мрежи се појави видео на кое се гледа како гледа порно филм за време на седницата за Косово.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,875FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles