15.9 C
New York
Friday, September 29, 2023

Buy now

spot_img

Св. Николе: Отуѓување на градежно земјиште

Општина Свети Николе објави оглас за отуѓување на градежно земјиште по пат на електронско јавно наддавање во општината. За отуѓување планирани се 84 парцели за индивидуално домување и почетната цена ќе изнесува 61 денар за метар квадратен.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,874FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles