15.9 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

ВМРО: Превентивни лекарски прегледи

Унијата на млади сили на ВМРО – ДПМНЕ по повод Меѓународниот ден на болните организираа акција со која на секој граѓанин му беше овозможено мерење на крвен притисок и шеќер во крвта. Граѓаните согласни дека вакви акции треба да има почесто.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles