21.7 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Уште еден доказ за граѓанска топ некултура

Гледач на ТВ Стар ни исрати аргумент за  граѓанска топ некултура   пред  влезот  на зградата  Топ инвест во населбата Сењак во Штип.  Сите коментари и заклулоци се на едно  место  за луѓето на кои не и пречи да живеат во ваква  околина.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles