11.5 C
New York
Wednesday, September 27, 2023

Buy now

spot_img

Кученца исфрлени од автомобил

Граѓаните постојано се жалат од уличните кучиња кои ги има во се поголем број, но всушност самите тие ги создаваат. Токму утрово во населбата Баби во Штип од автомобил во вреќа се исфрлени четири мали кутриња. Ова е само еден ваков пример кој покажува како не треба, а истовремено го отвара прашањето има ли смисла да се жалиме од нешто кое сами го создаваме ?

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles