21.7 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Андонов:Граѓаните да аплицираат за субвенции за струја

Советникот за енергетика на Владата, Виктор Андонов, денс потсети дека се уште е активен повикот за субвенцинирање на сметките за струја за домаќинствата со ниски приходи и апелираше граѓаните да аплциираат.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles