21.7 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Штипјани се судриле па се степале

Двајца штипјани се судриле, па се степале. Ги раздвојувала полицијата. Инцидентот на кој му претходела сообраќајна незгода се случил на крстосница на ул. Пиринска и Сутјеска  , а учесници се лица на 48 и 33 годишна возраст. Двајцата , од работа се враќале дома, кога налетале едн на друг. Во обид да докажат кој е крив, а кој е прав за судирот, зборовите ги замениле со ќотек.

Во тек е документирање на случајот од страна на полицијата, по што следи соодветна пријава.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles