15.9 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Голема опасност за децата. Искршено стакло до лулашка

И онака недоволните детски игралишта во Штип, дополнително се узурпираат и уништуваат од несовесни граѓани. Единственото игралиште  помеѓу улиците Широк Дол и Панќе Караѓозов стана опасно за децата поради фрлена врата и испокршено стакло околу постаените играчки. Срамно и неодговорно.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles