15.9 C
New York
Saturday, September 30, 2023

Buy now

spot_img

Прес на ВМРО ДПМНЕ: Во Штип го нема ветениот студентски дом

Лошите политики и нереализирани верувања ги бркаат младите од Државата, обвинија денес на прес од ВМРО ДПМНЕ, посочувајќи го како пример се уште неиздрадениот студентски дом во Штип.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,875FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles