11.5 C
New York
Wednesday, September 27, 2023

Buy now

spot_img

Реконструкција на ул. во Св. Николе

Во тек се градежни активности на улиците  „Октомвриска“ и „Кочо Рацин“ во Св. Николе. За краток период се очекува истите да бидат целосно реконструирани.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles