15.9 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Куќа со голем ризик за минувачите се распаѓа во Штип

Куќа во централното градско подрачје на Штип веќе подолг период е ризик за минувачите . Старата градба во секој момент можа комплетно да се сруши и е голема неизвесност по безедноста . Гледачи на ТВ Стар апелираат на итна санација на проблемот.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles