15.9 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Таринчанец со шипка нападнат во Штип

Желбата да се напие пијачка во кафе бар за 48-годишен жител на карбинското село Таринчанец завршила лошо, откако, додека бил во уготителскиот објект, бил нападнат со метална шипка. Случајот е пријавен во полиција, а напаѓачот идентификуван, но засега нема информации за причините за нападот.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles