11.5 C
New York
Wednesday, September 27, 2023

Buy now

spot_img

Скап автомобил блокира паркинг простор

Жител на населабат Сењак од Штип ни испрати фотографија на која се гледа како возач на скап автомовил си зел за право да паркира каде што нему му било волја со што го затворил излезот на паркинг просторот во населбата. Сообраќајната некултура и непочитувањето на другите учесници во сообраќајот во Штип очигледно се секојдневна гледка.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles