15.9 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Двајца штипјани се обвинуваат за физички напад

Двајца штипјани , еден со друг, се обвинуваат дека се жртва на физички напад. Пријавите  во   полиција, ги поднеле во рок од само неколку минути . Најнапред пријава поднело лице со иницијали Т.Ш. а како напаѓачи пријавил двајца штипјани. Веднаш потоа , ќерката на еден од обвиниетите , пријавиле во полиција дека татко и, не е напаѓач туку жртва на физички напад на пријавителот. Кој кого тепал и зошто, истражува полицијата.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles