15.9 C
New York
Friday, September 29, 2023

Buy now

spot_img

Уличните светилки – улична опасност

Уличните столбови, можат да бидат  голема улична опасност, поради несовесноста на поединци и вадењето на заштитните капаци. Последен пример за тоа е столб во центарот на градот покрај кој секојдневно минуваат стотици граѓани и деца.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,874FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles