11.5 C
New York
Wednesday, September 27, 2023

Buy now

spot_img

Повторно гори депонијата во Кочани

По кој знае кој пат депонијата во Кочани повторно гори. Решение на проблемот веќе долго време нема иако на проблемите со палењето на депонијата се погласно реаираат и граѓаните и еколошките здруженија.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles