15.9 C
New York
Friday, September 22, 2023

Buy now

spot_img

Пристигна лекот Трикафта

Министерот за здравство Фатмир Меџити денеска на прес конференција посочи дека пациентите со цистична фиброза го добиле лекот Трикафта.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,867FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles