Tag: пад

ВИДЕО: Холандска манекенка паднала од 20 кат по свингерска забава со богаташ, но полицијата тврди дека починала пред падот ?!

ВИДЕО: Холандска манекенка паднала од 20 кат по свингерска забава со богаташ, но полицијата тврди дека починала пред падот ?!

Холандската манекенка, 18-годишната Ивана Смит, чие безживотно тело било пронајдено по свингерска забава во Куала Лумпур, била мртва пред падот од балконот на 20-ти кат, стои во новиот извештај од ...

ВИДЕО: Паднал плафон на тоалет во студентскиот дом „СтивНаумов“ во Скопје !

ВИДЕО: Паднал плафон на тоалет во студентскиот дом „СтивНаумов“ во Скопје !

Студенти споделија на Фејсбук дека вчера вечер плафон од тоалет паднал во студентскиот дом ,,Стив Наумов" во Скопје.Откако се случил инцидентот, вработените од домот ги запреле вентилите ја промениле санитаријата ...

Падна снег во Лас Вегас, градските власти не знаат како да исчистат 2 сантиметри снег !?

Падна снег во Лас Вегас, градските власти не знаат како да исчистат 2 сантиметри снег !?

Властите во САД донесоа одлука за затворање на главните собраќајници кои ги поврзуваат Лас Вегас, Лос Анџелес и Феникс за да го исчистат снегот. Иако необично за југозападниот дел на ...

ВИДЕО: Авион се урна врз куќа на Флорида- Пермина загинати и двајца повредени !

ВИДЕО: Авион се урна врз куќа на Флорида- Пермина загинати и двајца повредени !

Пет лица загинаа, а двајца завршија во болница откако помал авион изутрината се урна врз двокатен станбен објект во градот Јорба Линда, во американската сојузна држава Калифорнија. Двајца мажи и ...

ВИДЕО: Објавена снимка од уривањето на рускиот суперсоничен авион !

ВИДЕО: Објавена снимка од уривањето на рускиот суперсоничен авион !

Суперсоничен руски бомбардер „ту-22М3“ се урна во вторникот при слетување на воен аеродром во Мурманската област во Русија. Вчера, во медиумите се појави неверојатна снимка од падот на военото летало. ...

Page 1 of 2 1 2