7.5 C
New York
Sunday, December 4, 2022

Buy now

spot_img

Одрони на магистралниот пат Кочани-Делчево

Обилните врнежи од дожд во последното деноноќие  донесоа нови одрони на магистралниот пат Македонска Каменица -Делчево  информира за ТВ Стар раководителот на Македонија пат Делчево Влатко Цоневски

Одроните се исчистени. Во текот на вчерашниот ден константно имаше одорони на овој патен правец со што се воведи и дежурство поради овие причини изјави Влатко Цоневски-раководител на македонија Пат Делчево

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,595FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles