17.4 C
New York
Sunday, September 25, 2022

Buy now

spot_img

Светиниколка нападната од својот син

60-годишна мајка, жителка на Свети Николе, пријавила дека била физички нападната од својот син. Инцидентот се случил во семејниот дом, каде 34-годишникот кренал рака на жената која го родила. Се работи на комплетирање на случајот, по што против синот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,500FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles