3.3 C
New York
Thursday, December 9, 2021

Buy now

spot_img

Крводарителна акција на ВМРО ДПМНЕ Штип

По повод 23 Октомври – Денот на македонската револуционерна борба, штипскиот општински комитет на ВМРО ДПМНЕ во соработка со Црвениот Крст и Институтот за трансфузиона медицина, организира доброволна крводарителна акција.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,052FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles