2 C
New York
Sunday, November 28, 2021

Buy now

spot_img

Пронајдена дрога во Д. Балван три лица приведени

Пронајдена дрога во штипскот село Долни Балван, а три лица се приведени.

Полициски службеници од СВР Штип вчера привеле три лица од Штип, кај кои била најдена дрога.Кај С.И.(27), К.М.(25) и И.И.(28), била пронајдена околу еден килограм марихуана.Тие биле приведени во полициска станица и по целосно документирање на случајот против нив ќе биде поднесена соодветна пријава.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,032FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles