2.9 C
New York
Saturday, November 27, 2021

Buy now

spot_img

Србија/Грција: 50 мил. евра заробени во Грција

50 млиони евра на срепските туристи  стојат заробени во Грција. Овие пари српските туристички агенции ги уплатиле но поради Ковид крозата тие не се ускористени уште од минатата но и од оваа година.  Парите уплатени за хотелско смстсување сигутно ке бидат  вратени но неизвесни се уплатите за апартманско летување кои се  85%, изјави  српската минситерка за туризам Татјана Матиќ.

Related Articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
3,030FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

Latest Articles